Bez kategorii

Jak używać akryli do paznokci?

kryl to mieszanka płynu monomerowego zwanego liquidem oraz proszku akrylowego. Obie te substancje po połączeniu tworzą miękką masę, która pod wpływem powietrza stopniowo się utwardza. Jak sama zatem widzisz do wykonania paznokci akrylowych nie będziesz potrzebowała lampy. Utwardzanie się akrylu nie boli, dlatego wybiera go wiele kobiet dla których utwardzanie żelu w lampie jest zbyt bolesne. Dzięki akrylom możesz przedłużyć naturalną płytkę paznokcia bądź jedynie ją utwardzić. Akryl jest również idealny do nadbudowania uszkodzonego paznokcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykonać paznokcie akrylowe oraz na kłaść na akryl – czytaj dalej Nasz artykuł, wszystkiego się dowiesz.

Jak nakładać akryl na paznokcie?

Jeśli chodzi o samo nakładanie akrylu na paznokcie to jest ona bardzo podobne do aplikacji żelu. Należy jednak mieć na uwadze to, że nie można go opracowywać w nieskończoność gdyż akryl robi się twardy pod wpływem powietrza. Żel można układać na paznokciu znacznie dłużej. Akryl z kolei jest gęstszy i po kilku razach nabierzesz takiej wprawy, że nawet nie będziesz musiała go opiłowywać,

Czy można położyć hybrydę na akryl?

Możesz pomalować akryl hybrydami jednak koniecznie zmatuj masę akrylową przed położeniem hybrydy. No i do utwardzenia hybryd konieczna będzie lampa. Na akryl możesz położyć tak naprawdę wszystko. Polecamy jednak od razu nakładać na paznokcia kolorowy akryl, którego nie będziesz musiała już malować.

Możliwość komentowania Jak używać akryli do paznokci? została wyłączona