Bez kategorii

Co będzie modne na paznokciach w 2019 roku?

Paznokcie 2019 będą cechowały się różnorodnością. W zależności od pory roku modne będą ciemniejsze lub jaśniejsze odcienie. Nie oznacza to jednak, że latem będą modne tylko pastele czy neony, ciemna zieleń również! Nie ograniczaj się i wyjdź ze strefy komfortu. Jeśli podoba ci się zielony brokat – nie wahaj się pomalować nim paznokci latem a zimą neonami.

1. Brokaty

Im więcej błysku tym lepiej. Brokat będzie modny w każdym odcieniu, kształcie i ilości. To sezon srok! Brokat będzie królował przez cały rok, bez względu na aurę za oknem. Idź na całość i pomaluj każdy paznokieć na inny brokat – nikt ci tego nie zabroni.

2. Marynarskie klimaty

Ten trend będzie modny wiosną i latem. Zestawienie czerwieni, granatu i bieli królowało na pokazach mody największych projektantów. Możesz zrobić paski, pionowe bądź poziome, namalować kotwicę czy latarnię morską albo zrobić wielokolorowego frencha. Wybór jest twój.

3. Rose gold i blue gold

Lakiery hybrydowe z dużymi drobinkami brokatu w nieregularnych kształtach, które dają efekt metalicznej głębi na paznokciach będą hitem nadchodzącego sezonu. Te dwa kolory zdecydowanie wyróżniają się wśród innych lakierów tego typu.

4. Bogactwo baroku

Modne perełki na paznokciach, metaliczne ramki, diamenty, cyrkonie, metalowe broszki – to wszystko co do tej pory uważałaś za przesadę teraz będzie akceptowalne! To pora na szaleństwo z formą kształtem i kolorem.

Możliwość komentowania Co będzie modne na paznokciach w 2019 roku? została wyłączona